Выпуск 5 | 31.03.2018 | Сезон 1

У 5 випуску тревел-шоу Світами за скарбами від 31.03.2018 учасники продовжують пошуки заповітного скарбу в Римі. Їм належить виконати непрості завдання, які наблизять їх до мети – 500 000 гривень. У першому завданні учасникам необхідно обійти римський блошиний ринок Порта Портезе. Парам видають по 150 євро і 45 хвилин на те, щоб встигнути придбати речі. Героям шоу потрібно створити два образи: ультрамодний і авангард. Хто з учасників перетворився в модника, а хто провалив це випробування ви побачите в тревел-шоу Світами за скарбами 5 випуск від 31.03.2018.

Пари в другому конкурсі вперше самостійно вибирають собі завдання: селфі з людьми певної національності або серенада для Джульєтти. Хто бігав з прапором в пошуках представника потрібної йому країни, а хто виконав серенаду для Джульєтти? Не пропустіть в 5 випуску Світами за скарбами від 31.03.2018.

Дуже цікаве третє завдання. Учасники потрапили в знамениту кіностудію де створювалися шедеври Федеріко Фелліні та інших відомих кінорежисерів. Завдання полягало в тому, щоб пари озвучили обраний фрагмент з фільму. Їм надали в користування найрізноманітніші предмети: іграшки, книги, туфлі і навіть старий чемодан. Хто в цьому конкурсі отримав чорну мітку, дізнайтеся в 5 випуску Світами за скарбами від 31.03.2018.

В останньому випробуванні відбудеться боротьба за право залишитися на проекті. Учасники з чорними мітками будуть битися в конкурсі, щоб пройти далі. Парам на дві години належить стати офіціантами. Перемогу отримає той, хто заробить більше грошей, включаючи і чайові. Хто не зміг впоратися з випробуванням і покинув проект назавжди? Дивіться Світами за скарбами випуск 5 від 31.03.2018.

Дивитися онлайн: Світами за скарбами 4 випуск

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: