Выпуск 3 | 17.03.2018 | Сезон 1

У 3 випуску тревел-шоу «Світамі за скарбами» від 17.03.2018 першим містом, де учасники будуть шукати заповітний скарб, стане Рим. Саме за унікальність і велику кількість історичних об’єктів, його називають «Вічним містом».
У першому завданні учасникам необхідно відтворити фрагмент картини «Останній день Помпеї», використовуючи тільки речі людей, які гуляють по площі міста. Але є велика проблема, яка може перешкодити парам виконати завдання – незнання мови. Юля і Гриша, вирішили не пояснювати людям, чого вони хочуть, а просто накидаються на них і відбирають речі. Як жителі міста відреагували на напади учасників? Тетяна стала панікувати, але дочка Юлія рятує ситуацію і спілкується з перехожими на англійській. Чи допоможе це сім’ї Боднар виконати завдання?
Друге нелегке завдання 3 випуску «Світамі за скарбами» – зібрати мотоцикл «Весла». Кількість деталей, які потрібні для збірки мотоцикла, залежить від того, як учасники виконали перше завдання. Хто першим впорається і отримає привілеї на наступне?
У третьому випробуванні учасникам треба буде знайти будівлю в Римі. Дивлячись на фото одна людина з пари повинна буде по телефону описати об’єкт, який необхідно знайти. Як учасники впоралися з цим завданням, дивіться у випуску 3 від 17.03.2018!
На останньому випробуванні учасникам потрібно буде за певний час прогнати гусей навколо ферми. Скільки птахів буде у кожної пари і хто зможе впоратися із завданням краще за всіх, дивіться в 3 випуску «Світамі за скарбами» від 17.03.2018.

Дивитися онлайн: Світами за скарбами 2 випуск

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: